wbijam.pl

 

Kalendarz

1696390292
Log Horizon III 12: "Piosnka słowika" 00 dni 00:00:00 31.03.2021
Log Horizon III 11: "Geniusz Rozpaczy" 00 dni 00:00:00 24.03.2021
Log Horizon III 10: "Labirynt w Akibie" 00 dni 00:00:00 17.03.2021

Wiadomości dotyczące anime i powieści light novel Log Horizon

[anime] Zakończenie trzeciej serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwunastym, dobiegła końca trzecia seria opartego na powieści light novel autorstwa Mamare Touno anime, Log Horizon. Jako że powieść wciąż się ukazuje, w przyszłości możliwe jest wydanie kontynuacji serii telewizyjnej. Gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (wszystkie tytuły znajdziecie na dole menu po prawej). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 31.03.2021

[anime] Log Horizon III 12: „Piosnka słowika”.

Już w najbliższą środę, 31 marca o godzinie 19:25 (12:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek trzeciej serii anime Log Horizon zatytułowany „Piosnka słowika”. „Krzyk Akatsuki oraz uczucia Litki oraz Lelii przywracają młodym wojownikom ducha walki! Ufając przyjaciołom,Minori wydaje rozkazy. Czeka na nią również jej własna bitwa, z którą tylko ona sama może się zmierzyć. Aż w końcu w porannym oceanie rozbrzmiewa śpiew małych ptaszków. Gdy przewyższysz siebie, świat się zmieni!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.03.2021

[anime] Log Horizon III 11: „Geniusz Rozpaczy”.

Już w najbliższą środę, 24 marca o godzinie 19:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek trzeciej serii anime Log Horizon zatytułowany „Geniusz Rozpaczy”. „Do tej pory zawsze tylko czekali, aż inni przyjdą im z pomocą. Ale to się zmieniło! Mieli siłę oraz odwagę do walki, a także niezastąpionych przyjaciół. Nadeszła pora, by młodzież zmierzyła się z raidem i osobiście otworzyła sobie drzwi do rozwoju! Gdy sytuacja przekracza punkt krytyczny, zmieniają się reguły!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.03.2021

[anime] Log Horizon III 10: „Labirynt w Akibie”.

Już w najbliższą środę, 17 marca o godzinie 19:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek trzeciej serii anime Log Horizon zatytułowany „Labirynt w Akibie”. „Rozpoczął się atak Erainusa! Akiba zmienia się w dziwną przestrzeń z szalejącymi wewnątrz potworami! Poziomy poszukiwaczy zostają obniżone, w wyniku czego ponoszą klęskę. Osaczony Shiroe znajduje jednak promyk nadziei i przekazuje pałeczkę Minori, Touyi oraz innym młodym poszukiwaczom przygód! Gdy sytuacja przekracza punkt krytyczny, zmieniają się reguły!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.03.2021

[anime] Log Horizon III 09: „Uwielbienie”.

Już w najbliższą środę, 10 marca o godzinie 19:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek trzeciej serii anime Log Horizon zatytułowany „Uwielbienie”. „Rada Okrągłego Stołu szykuje się do starcia z Geniuszem Ereinusem. Jednak w Akibie dalej panuje spokój. W tym czasie Minori udaje się na zakupy z Shiroe. Chce go doścignąć i podziwiać świat z jego perspektywy. Dla niej Shiroe jest nauczycielem oraz... Gdy sytuacja przekracza punkt krytyczny, zmieniają się reguły!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.03.2021

[anime] Log Horizon III 08: „Najstarsi prekursorzy”.

Już w najbliższą środę, 3 marca o godzinie 19:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek trzeciej serii anime Log Horizon zatytułowany „Najstarsi prekursorzy”. „Pewnego dnia grupa Minori ocaliła dwie dziewczyny. Okazały się opiekunkami początkujących, bezużytecznymi siostrami z Izumo. To rodzeństwo rodu Mofur, Lelia oraz Litka. Wygląda na to, że coś je wcześniej łączyło z Shiroe. Czy zostaną zwierzaczkami Log Horizon? Gdy sytuacja przekracza punkt krytyczny, zmieniają się reguły!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.02.2021

[anime] Log Horizon III 07: „To nie klątwa”.

Już w najbliższą środę, 24 lutego o godzinie 19:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek trzeciej serii anime Log Horizon zatytułowany „To nie klątwa”. „Elias wpadł w szpony czarodziejki Youren i zaatakował Crusty'ego oraz Kanami! Czy krzyk Leonardo dotrze do jego serca? W czasie walki jego przeklęta dusza zrywa się z kajdan, które cały ten czas trzymały go w ryzach. Gdy sytuacja przekracza punkt krytyczny, zmieniają się reguły!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.02.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime (isekai): Accel World, Arifureta, Danmachi, Full Dive, Genjitsu Shugi Yuusha, Goblin Slayer, Hachinan, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Kimisen, Log Horizon, Made in Abyss, Mushoku Tensei, No game no life, Overlord, Re:Zero kara Hajimeru Isekai, Sentouin, Hakenshimasu!, Shinchou Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.