Kalendarz

1571552123
Log Horizon II 25: "Pionierzy" 00 dni 00:00:00 28.03.2015
Log Horizon II 24: "Sen wiecznej ćmy" 00 dni 00:00:00 21.03.2015
Log Horizon II 23: "Isaac i Iserus" 00 dni 00:00:00 14.03.2015
Log Horizon II 22: "Obcy" 00 dni 00:00:00 07.03.2015
Log Horizon II 21: "Trzepot skrzydeł skowronków" 00 dni 00:00:00 28.02.2015
Log Horizon II 20: "Urodzinowa piosenka" 00 dni 00:00:00 21.02.2015
Log Horizon II 19: "Szkarłatna noc" 00 dni 00:00:00 14.02.2015
Log Horizon II 18: "Gdy publiczność szaleje" 00 dni 00:00:00 07.02.2015

Wiadomości dotyczące anime i powieści light novel Log Horizon

[anime] Przyszłość Log Horizon.

Odnośnie kolejnych serii - jako że autor Log Horizon, Mamare Touno, zapowiedział 15 tomów powieści, a w jednej serii ekranizowanych jest około pięć książek, prawdopodobnie powstanie jeszcze jedna, dwudziestopięcioodcinkowa seria. Niestety przyjdzie nam na nią trochę poczekać (nawet kilka lat), ponieważ studio wykorzystało już cały dostępny materiał, a kolejne tomy wydawane są co kilka miesięcy. Oczywiście gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast zamieszczę na stronie stosowną informację.Na koniec podziękowania dla wszystkich, którzy co tydzień w taki licznym gronie wracali na stronę i dzięki którym mogliśmy cieszyć się wspólnym śledzeniem losów naszych ulubionych bohaterów. Cieszę się, że mogłem dla Was tłumaczyć tę serię. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie. Bywajcie.

Dodano: 21.03.2015

[anime] Ostatni odcinek drugiej serii Log Horizon.

Już w najbliższą sobotę, 28 marca 2015 roku, o godzinie 10:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany ostatni odcinek kontynuacji Log Horizon zatytułowany "Pionierzy". „Rozpoczął się kontratak. Połyskujące okulary i bystre umysły. Godni zaufania przyjaciele. Nie zamierzali wybierać. Chcieli ochronić wszystko. Taka była ich odpowiedź. Na końcu bitwy dotarli do miejsca, w którym Shiroe podjął się nowego questa. Dla obu światów, które tak bardzo kochał! Przekroczmy horyzont!”. Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę wieczorem. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 21.03.2015

[anime] Log Horizon II 24 "Sen wiecznej ćmy".

Już w najbliższą sobotę, 21 marca 2015 roku, o godzinie 10:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany przedostatni odcinek kontynuacji Log Horizon zatytułowany "Sen wiecznej ćmy". „Ludzie zapadali w sen, z którego nie dało się ich wybudzić. Nocą księżyc spowijał czarny cień. Shibuya stała się wypełnioną po brzegi potworami strefą rajdową. Czy ktoś próbował przeszkodzić poszukiwaczom przygód w powrocie do domu? Shiroe rozpoczął bitwę, jednak jego sercem targała niepewność. Biegną ze mną moi przyjaciele”. Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji, w związku z przesunięciem odcinka o kilka godzin z powodu meczu baseballowego, należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 14.03.2015

[anime] Nadchodzi mobilna gra RPG Log Horizon!

Japoński wydawca gier GREE zapowiedział, że już tej zimy światło dzienne ujrzy Log Horizon ~Aratanaru Bouken no Diichi~, mobilna gra RPG oparta na anime i powieści light novel Log Horizon! Tytuł ten zostanie wydany na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS i będzie pozycją opartą na systemie F2P - czyli gra będzie darmowa, ale za pieniądze będzie można dokupić różne nieobowiązkowe ulepszenia i dodatki.W grze znajdziemy nie tylko wszystkie główne postaci z naszego ulubionego anime, ale również bohaterów stworzonych specjalnie na potrzeby gry i zupełnie nowe wątki fabularne! Rozgrywka będzie polegać głównie na walce, ale nie zabraknie też elementów społecznościowych. Prawdopodobnie będzie można grać razem z przyjaciółmi. W tej chwili jeszcze nie wiadomo, czy gra zostanie wydana na zachodni rynek, w tym także w Polsce. Gdy tylko pojawi się więcej szczegółów, poinformuję Was o nich w newsach.Dodano: 08.03.2015

[anime] Log Horizon II 23 "Isaac i Iserus".

Już w najbliższą sobotę, 14 marca 2015 roku, o godzinie 10:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty trzeci odcinek kontynuacji Log Horizon zatytułowany "Isaac i Iserus". „Urodziny młodszego brata Lenessii, księcia Iserusa, miały być idealną okazją do przedstawienia światu przyszłego władcy Maihamy. Jednak nawet podczas tego święta dało się wyczuć dziwne napięcie wywołane zbliżającą się wojną. Gdy tchórzliwy cień zaczaił się na życie młodego panicza z rodziny królewskiej Cowenów, ruszyło na niego z rykiem czarne ostrze wściekłości. Biegną ze mną moi przyjaciele”. Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę wieczorem. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 07.03.2015

[anime] Log Horizon II 22 "Obcy".

Już w najbliższą sobotę, 7 marca 2015 roku, o godzinie 10:30 (2:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty drugi odcinek kontynuacji Log Horizon zatytułowany "Obcy". „Do Akiby wśliznęły się tajemnicze, nieznane potwory - geniusze. Wszyscy zadawali sobie pytanie, czym są te istoty. Kluczem do rozwiązania tej zagadki był list, który Shiroe otrzymał od nowo poznanej towarzyszki dzieciaków z Log Horizon, Roe2. Świat Elder Tale okazał się wciąż skrywać tajemnice, o których nie miał pojęcia nawet legendarny strateg Debauchery Tea Party. Pojawiła się kolejna obok PP i LTZ'ów siła. Biegną ze mną moi przyjaciele”. Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę wieczorem. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię z nadchodzącego odcinka, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 28.02.2015

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, No game no life, Shinchou no Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.