Pomoc w utrzymaniu strony

Zachęcam do pomocy w utrzymaniu strony - co miesiąc przeznaczam około 350 złotych na serwer dedykowany, co daje niebagatelną kwotę prawie 4000 złotych rocznie (sprawdź). Do tego dochodzą opłaty za domeny (wbijam.pl, wbijam.info, wbijam.eu, wbijam.com.pl), a także konto shell i inne udogodnienia dla tłumacza. Tylko dzięki Waszemu wsparciu strona będzie mogła dalej funkcjonować (od pewnego czasu portal prowadzi zaledwie jedna osoba, więc jest to zajęcie praktycznie na drugi etat, 6-8 godzin dziennie). Zachęcam do dokonania jednorazowej wpłaty lub przelewania co miesiąc jakiejś stałej kwoty, wedle możliwości. To dzięki Wam już dziesięć lat przygotowujemy dla fanów polskie wersje anime. Dziękujemy!

I. ZWYKŁY PRZELEW BANKOWY:
Numer konta bankowego: 47 1870 1045 2083 1035 2347 0001
Tytuł przelewu: „darowizna”
Nazwa odbiorcy: Twoja Mała Japonia

II. PRZELEW W KRYPTOWALUTACH:
Numer konta Bitcoin: 1Q4DqEUWxRva6XFYGRDsVhANJCYvRMeH8M

III. INNY SPOSÓB:
W przypadku braku możliwości skorzystania z dwóch powyższych sposobów, na przykład w związku z pobytem za granicą, proszę napisać do mnie na [email protected], na pewno coś wymyślimy.

Dodano: 30.04.2018

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, No game no life, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.